Sıkça Sorulan Sorular

En sık sorulan soruları bir sayfada toplayıp, sizler için cevapladık..

Organik hit hizmeti, websitenizi belirlediğiniz anahtar kelimeler üzerinden sitenize giriş yapan ziyaretçilerin aslında bir tanımıdır. Siparişte belirtmiş olduğunuz kelimeleri Google’da aratarak sitenize kullanıcı girişleri olmaktadır.

Backlink hizmeti, bizlere vermiş olduğunuz siteniz ve anahtar kelimelerinize farklı siteler üzerinden link alınmasıdır. Google sizin sitenizin linklerini farklı sitelerde görmeye başladıkça sizin sitenizin önemli bir site olduğunu düşünüp sitenizi yükseltmeye başlar.

Bu hizmetimizle sitenizin ziyaretçi trafiğini yükseltip, Google botlarının sayfanızı daha fazla ziyaret etmelerini sağlayarak, zamanla anahtar kelimelerinizde yükseliş elde etmenizi sağlar.

Yaptığımız çalışmalar tamamen doğal yollarla yapılan çalışmalardır. Bu sebeple sitenize herhangi bir zararı olmaz.

Hayır, yaptığımız çalışmaların tamamını uzman arkadaşlarımız gerçekleştiriyor. Sizin sadece site üzerinden sipariş vermeniz yeterlidir. Gerisini biz hallediyoruz 🙂

Ziyaretçilerimiz kendi exchange sistemi üzerinden sitenize yönlendirdiğimiz gerçek kullanıcılardır. Site içi dolaşım sağlamaktadırlar.

Organik hit paketlerimizde yapılan çalışmalar Aylık, backlink paketlerinde yapılan çalışmalar ise tek seferliktir.

Çok basit, almak istediğiniz hizmet için fiyatlandırma bölümüne girin. Ardından çıkan fiyat listesinden bütçenize uygun paketi seçin ve ilerleyin. Sizden istenilen bilgileri girip siparişi onaylamanız yeterlidir.

Vermiş olduğunuz siparişten sonra karşınıza ödeme adımları çıkacaktır. Ödeme yönteminizi seçip devam edebilirsiniz. Bilgiler karşınıza çıkacaktır.

Hitoloji olarak ödeme yöntemleri konusunda oldukça esnek davranmaya çalışıyoruz. Havale/EFT, Kredi Kartı İle Ödeme, Papara ve Kripto Paralar ile ödeme alıyoruz.

Eğer ödemeyi Havale/EFT, Papara veya Kripto para ile yaptıysanız ödeme bildirimi yapmanız gerekmektedir, yoksa siparişiniz işleme alınmaz. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız bir şey yapmanıza gerek yoktur. Siparişiniz otomatik olarak işleme alınacaktır.

Siparişler ödeme onayının alınmasının ardından en geç 24 saat içinde aktif olmaktadır. Organik hit işlemleri için gönderimler 24 saat içinde başlar, Backlink çalışmaları için ise belirtilen süre içinde işlemler tamamlanıp raporlama yapılır.

Bu durum siparişinizde bir sorun olabileceğini göstermektedir. Eğer 24 saatin ardından siparişiniz halen ‘Beklemede’ olarak gözüküyorsa en kısa sürede bizimle iletişime geçmelisiniz.